Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ROK 2017 pre znamenia

BARAN

Tento rok bude pre vás, milí Barani rýchlym rokom. Čokoľvek blokovalo pokrok v minulom roku bude odstránené. V tomto roku môžete viesť rozhovory a vykonať činy, ktoré ste potrebovali aby sa vaše projekty pohli vpred. Nasledujte intuíciu a pohnite veci dopredu. Rok vhodný na sťahovanie, hľadanie novej práce a pokrok v osobných a pracovných projektoch. V zdraví si treba dať pozor na srdce. Nenechať sa vytočiť, neísť do extrémov. Môžu sa objaviť problémy s vysokým tlakom, krvný obeh. Čo sa práce a financií týka, snažte sa využiť váš intelekt na vyriešenie pracovných  problémov. Tiež nebyť spurný, bezhlavo narábať s novým vedomým, arogantne narábať so slovom, nepoužívať ho ako zbraň. Silný konkurenčný boj. Vzťahy budú skúšané. Niektoré situácie preskúšajú silu vzťahov.  Nemeňte svet, ale zmeňte seba. Môžete doplatiť na vašu tvrdohlavosť. V prípade problémov sa pokúste zmeniť uhol pohľadu na daný problém alebo sa pozrieť na problém očami partnera. Pan je staroveké grécke božstvo prírody, veselia, hudby a plodnosti. Keď uvidel krásnu lesnú nymfu Syrinx, na prvý pohľad sa do nej zaľúbil, no na mu lásku neopätovala. On je teda naháňal dole k rieke, pričom ona už privolala na pomoc iné nymfy. Skôr než vypočula jeho milostné návrhy, radšej sa nechala premeniť na tŕstie. Pan z jeho stebiel vytvoril hudobný nástroj, syrinx, ktorý sa dodnes nazýva "panova flauta". Pan sa stal presláveným, vynikajúcim hráčom na tejto píšťale. Obráťte sa na neho, ak potrebujete pomoc pri záležitostiach týkajúcich sa plodnosti či hudby alebo pri relaxácii a potešení zo života. Tento rok je tiež vhodný na počatie dieťaťa alebo nové projekty. Starajte sa o seba a o svoje projekty, aby ste zostali silnými a plodnými.

BÝK 

Pre býkov bude tento rok nestabilný. Mnoho otáznikov, strach z rozhodnutí, ktoré vás obmedzujú v ďalšom vývoji. Nezabúdajte, že nerozhodnosť ako taká bráni človeku v napredovaní. Astrologickým aspektom nerozhodnosti je excentrický Jupiter v spoločenských Blížencoch, veľmi kreatívna a intelektuálna dvojica. Výzvou v tomto roku je zvládnuť preťaženie informáciami, keďže nápady môžu zájsť priďaleko a viesť k zlyhaniu pre nedostatočnú perspektívu a sústredenie. Možno je na čase, aby ste sa začali kontrolovať, dávať na seba pozor, obmedzili nejaký prejav, napríklad dať si pusu na zámok, zavrieť oči pred niečím, do niečoho nezasahovať a pod. Alebo ten, kto vás obmedzuje ste len vy sami. A len vy sami s tým môžete niečo urobiť – zhodiť putá, oslobodiť sa. Zdravotne sa tento rok zamerajte na štítnu žľazu a problémy s ňou spojené a pozor tiež na oči. V práci môžete byť skúšaní, ale výsledok bude pozitívny, pracovné pohovy a rokovania budú úspešné. Pokiaľ ide o peniaze, končí sa obdobie šetrnosti, vaša finančná situácia sa zlepší. Pozor na zlý výber ľudí okolo seba. V tomto roku by ste mali urobiť „čistky“ a zbaviť sa falošných ľudí. Do vzťahov radím viac trpezlivosti. Dobrá vec potrebuje čas – nechajte pracovať čas, držať sa očakávaní a iniciatívu nechať na uzde. Rok vhodný na počatie. V tomto roku máte tiež za úlohu vyčistiť priestory svojho domova alebo pracoviska pomocou feng shui, pálením šalvie alebo inými očistnými technikami. Vyhýbať sa vzťahom, miestam alebo situáciám, ktoré majú škodlivú energiu. V tomto roku sa všetko lieči a bude v poriadku. Rok bude súvisieť s energetickým liečením. Máte liečivé schopnosti, ktoré môžete uplatniť prostredníctvom rúk, srdca alebo myšlienok. Posielajte lásku situáciám alebo osobám. Nikto s určitosťou nevie, či Merlin skutočne žil ako smrteľník alebo nie. Väčšinou sa spája za skutočného mága. Preto sa obráťte na Merlina, mocného nebeského majstra, ktorý pomáha duchovným učiteľom a liečiteľom, aby používali svoju energiu pre blaho ľudstva.  

BLÍŽENCI 

Pre Blížencov bude rok 2017 skôr v znamení neistoty. Bude sa točiť okolo rodiny, majetku a dedičstva. Budete získavať peniaze, no nebudete si ich môcť nechať – väčšinou pre nedbanlivosť alebo krádež. Strážte svoj majetok a dávajte pozor na čo míňate, aby vám vo vrecku zostal dostatok peňazí. Bolo by vhodné nerobiť kompromisy a povedať nie tam, kde je to na mieste. V zdraví sa zamerajte na bedrové kĺby, svaly, stehná a pozor sa hysterické výstupy. Podporte činnosť pečene a obličiek. Čo sa práce týka, mnohí z vás ju v tomto roku zmenia, samozrejme ku lepšiemu alebo očakávajte povýšenie. Ten, kto si prácu hľadá, nájde výhodné zamestanie. Využite príležitosti na dosiahnutie výsledkov. Nepochybujte o svojom šťastí v práci, zaslúžite si ho. Dariť sa bude aj podnikateľom. Treba použiť nadobudnuté znalosti v praci. Oblasť vzťahov nebude až taká ružová, ako tá pracovná. Je nutné zastaviť sa, prehodnotiť vzťah a začať ho vedome ovládať, vedieť, čo od vzťahu očakávam, čo mu môžem dať, čo v ňom môžem zmeniť a pod. Nutná trpezlivosť. Mnoho Blížencov bude mať pocit, že je vo vzťahu obmedzovaný partnerom – radím si dať na pár dní pauzu.  Každá situácia ponúka príležitosti vývoja a poučenia sa. Keď situáciu preklínate, blokujete jej energetický blok, a tým spôsobujete len jej vystupňovanie a zhoršenie. Naopak, ak rozpoznávate dar, ktorý daná situácia prináša, vyvolávate príliv podporujúcej a liečivej energie. Namiesto obáv sa modlite a používajte v tomto roku akékoľvek afirmácie. Krišna je ôsmou inkarnáciou boha Višnu - jedného z troch hinduistických bohov, ktorí riadia a chránia Zem i jej obyvateľov. Je poslom radosti, šťastia, romantickej lásky a duchovného učenia. Krišna prináša požehnanie každému kto sa naňho obráti.

RAK 

zlá voľba prinesie omyly a neúspech, nesprávne dielo. Pozor na plytvanie energiou na zlé veci. Tiež si dajte pozor na zlý výber práce, investícií a ľudí okolo seba, prípadne neúspech spôsobený nedostatkom odvahy. Saturn v Býkovi znamená snahu. Vplyv pracovitého Saturnu nenecháva fantazijným plánom a návrhom – čokoľvek urobíte v tomto roku musí mať pevné základy, byť zorganizované a vyživované neprestajnou snahou. Čaká vás výzva v tomto roku – priniesť nebo na zem – prestaviť sny na realitu. Túto odmenu získate, len ak budete tvrdo pracovať a nepustíte ju z očí. Zdravie by malo byť pevné, v prípade, že sa objavia nejaké zdravotné problémy, odporúčam terapiu s vodou (ísť k moru, z jazeru alebo si zaplávať). Voda odplaví všetky choroby a negatívne energie z tela von. Zamerať sa na žalúdok, tráviace problémy a nebyť v strese. Zmeny v práci, pozor na financie. Je možné, že mnoho  Rakov stratí zamestnanie skôr ako to čakali. Karta tiež predstavuje stratu spoločenského postavenia a peňazí. Tak či onak, nič nie  je stratené a budete schopní pohybovať sa dopredu či stúpať nahor. Vo vzťahoch sa v tomto roku stretnete s manipuláciou, neverou, lipnutím na partnerovi a komplikáciami. Bude to náročný rok, rakov čaká akoby očista vzťahov. Nesnažte sa manipulovať inými. Možno ste sa venovali viac druhým ako sebe samým. Teraz nastal čas, aby ste dali niečo aj sebe. V tomto roku sa zamerajte na riadnu starostlivosť o svoje telo s dostatkom spánku, detoxikáciou a cvičením. Je to súčasne výzva k tomu, aby ste naplňovali vlastné potreby rovnakou mierou, akou by ste to robili pre druhých. Postarajte sa o seba, aby ste mali viac energie, blahobytu, pokoja, cieľavedomosti a všetkého, po čom túžite. Panna Mária je s vami, pomáha vám a vedie vás.

LEV 

Levov čakajú v tomto roku zmeny. Zmeny môžu byť bolestivé, ale posunú bližšie k cieľu. Čaká vás tiež rozhodovanie medzi dvoma možnosťami. Musíte byť praktickí a použiť vašu hlavu, aby ste urobili rozhodnutie a našli rovnováhu. Jupiter v Kozorožcovi odhaľuje silu a vynachádzavosť. Výzvou tejto kombinácie je rozkol medzi pozorným sledovaním bezprostredných detailov a odstupom, aby videla dlhodobý dopad toho, čo urobil. Ak budete pozorní voči finančným a majetkovým záležitostiam, dokážete si dobre počínať aj s nižším rozpočtom. Inak hrozia problémy. V práci treba robiť praktické veci a počítať s tým, že výsledok sa nedostaví rýchlo. Úlohy treba rozdeliť podľa dôležitosti, vo financiách urobiť poriadok, možno nejakú analýzu. V zdraví odporúčam celkovú opatrnosť, nehazardovať s ním. Pozor na srdce, vysoký krvný tlak a choré emócie, agresivitu. Vzťahy budú v tomto roku pod znamením Spravodlivosti. Rovnováha vo vzťahoch, rok citlivosti a rovnováhy. Mnoho slobodných Levov si v tomto roku uvedomí potrebu vzťahov. Pre všetkých Levov je tu rada, aby si ste našli správny pomer medzi prácou a vzťahmi. Sústreďte sa na svoje silné stránky a nie na svoje nedostatky. Môže k nim patriť milujúce srdce, čisté zámery, vaše záľuby alebo niečo, v čom vynikáte. Aj keď sa vaše vlohy potrebujú vycibriť, sú to vaše silné stránky a prednosti. Čím viac žehnáte svojej sile a oceňujete ju, tým je väčšia. Ak sa sústredíte na vaše slabosti, rásť budú práve ony. Apolón vám pripomína, aké dôležité je vnímať sa so súcitom a láskou. Začnite s cvičeniami, ktoré posilnia a upevnia vaše svaly. Apolón je grécky boh slnka, syn Dia a dvojča bohyne Artemis, je mocným božstvom, ktoré môže vniesť do vášho života slnečné svetlo - doslova i symbolicky. Bol tiež preslávený svojou telesnou silou, a preto môže byť vašim osobným trénerom pri telesných cvičeniach.

PANNA 

Na tento rok nebudú Panny pamätať práve najkrajšie. Čaká vás rok skúšok no treba upozorniť, že všetko zlé je na niečo dobré a má svoj význam, aj keď to zo začiatku tak nevyzerá. Treba sa vyrovnať s vlastnou minulosťou, položiť si otázku „ čo ma mali nepríjemné zážitky naučiť“ a pripomenúť si, že vďaka nim sa stávame múdrejšími. Hlavným heslom tohto roka je zánik. Nie je to ani smrť, ani deštrukcia. Majte na pamäti, že všetko má svoju históriu a všetko, čo sa v tomto roku udeje bude prirodzený výsledok kulminácie udalostí, ktoré vedú k nevyhnutným zmenám. Tento koniec však otvára dvere novým možnostiam. Prehodnotíte vaše priateľstvá, dôjde k zmenám. V zdraví sa zamerať na žalúdok, tráviaci trakt a chrbticu. Celkovo sa starajte o vaše zdravie. Aspoň v práci a vo financiách bude vládnuť rovnováha, ba dokonca sú tu predpoklady na nové začiatky, pozitívne zmeny v práci (zvýšenie platu, lepšie pracovné miesto a pod.) a pre tých, ktorí prácu hľadajú, môžu nájsť pracovný ideál. Bude sa od vás vyžadovať jasná myseľ, rýchle rozhodovanie, lásku. Pozor na výber ľudí vo vašom okolí. Vzťahy budú skúšané, vidím tu mnoho rozchodov či rozvodov, vzťahy založené na materializme. Do vzťahov, ktoré v tomto roku začnú, radím neponáhľať sa. Zhovárať sa, dať najavo to, čo si o tom druhom myslíme a konflikty vyriešiť spoločnými silami. Áno. všetky dvere sú pre vás otvorené a cesta je voľná. Všetky doterajšie prekážky budú odstránené. Nastal vhodný rok na zmenu alebo ďalší krok. Vaše modlitby boli vyslišané a budú vypočuté. Neprestávajte veriť. V tomto roku je tu pre vás Ganéša, hinduistický boh s hlavou slona, "ten, ktorý prekonáva prekážky" a odstraňuje z cesty bariéry. Skontaktujte sa s Ganéšou na začiatku akéhokoľvek nového projektu, aby ste zaistili dobrý štart a hladký priebeh. 

VÁHY

Rok 2017 čaká Váhy zaslúžená odmena. Ak ste počas roku 2016 zápasili alebo neboli istí, či vaša tvrdá práca nakoniec vyplatí, vedzte, že tento rok bude rok žni. Všetky právne záležitosti sa vyriešia pre váš prospech. Čakajte dobré správy, ktoré sa môžu spájať s akoukoľvek životnou oblasťou (vzťahy, majetok, práca, prijímanie rozhodnutí a pod.). Jupiter v Levovi podčiarkuje vodcovstvo a zavádzanie novôt a odhaľuje flexibilnosť – schopnosť vyhnúť sa menším prekážkam a rozvinúť väčšiu a vyššiu perspektívu. V tomto roku budú Váhy veľa cestovať. Na zdravie si treba dať pozor, vhodná by bola zmena životosprávy, začať sa pohybovať a dať nevyriešené zdravotné problémy do poriadku. Budete tiež dostávať financie, ale rovnako ako Blíženci, ani vy si ich nebudete môcť nechať – pre nedbanlivosť alebo krádež. Pozorne si strážte majetok a dávajte pozor, na čo míňate. Prejavte veľkorysosť alebo si naopak nechajte pomôcť. Buďte veľkodušní a tolerantní. Pokiaľ vám niečo chýba, nehanbite sa požiadať o podporu. Hrozí strata vzťahu alebo priateľstiev, či iné emocionálne ťažkosti, ale pozitívnym aspektom je, že nájdete podporu u iných, ktorí budú v podobnej situácii. Netreba podľahnúť pesimizmu, ale držať svoj osud pevne v rukách. Pristupujte ku kompromisom. Avalokitešvara vám ukazuje cestu zmierenia. Žiada, aby ste vzali do úvahy postoje iných osôb. Nemusíte s nimi súhlasiť; jednoducho vás žiada, aby ste pochopili ich pohnútky a mali súcit s ich citmi. Tento proces môže pozitívnym spôsobom zmeniť mocenský zápas, ako keby ste počas hry o preťahovanú pustili povraz z rúk. Ak prijímete stanovisko inej osoby, otvoríte sa tvorivým riešeniam. Vzdajte sa obranného spôsobu jednania vo vzťahoch, odpusťte minulé krivdy a začnite odznova. Avalokitešvara je východné božstvo, ktoré dohliada na svet a počuje všetky modlitby. Je pripravený pomôcť všetkým, ktorí ho požiadajú o pomoc.

ŠKORPIÓN

Prichádza možnosť zvýšenia životnej úrovne za predpokladu, že vynaložíte nemalé úsilie. Tvorivá energia prinesie radosť. Dovoľte svojej intuícii, aby vás zaviedla do najvhodnejších situácií. Môžete docieliť projekty alebo očakávajte dobré správy o hocijakej oblasti, ktorá si vyžaduje rokovanie. V tomto roku sa máte vyjadriť. V zdraví si treba dať pozor na zlomeniny, pády z výšky, hrozia operácie. Bude potrebné vyriešiť konflikt, či už vo vás, alebo medzi vami a inými, väčšinou v práci alebo rodinnej situácii. Ak si nebude istí, či k problému pristupovať logicky alebo netradične, či ísť s prúdom alebo proti nemu, jednoducho sa riaďte intuíciou a nechajte rozhodovať vaše srdce. Astrologická asociácia Mesiaca vo Vodnárovi miesi intuíciu Mesiaca a Vodnárov idealizmus a odstup. Vaším posolstvom tohto roku je chrániť si svoj osobný majetok a vlastníctvo. Nestrkať hlavu do cudzích záležitostí, lebo sa popálite. Do vzťahov karty prinášajú nepokoj, snahu zmeniť partnera, podvod, nevera alebo neúprimnosť. Pozor vo vzťahoch na priťahovanie negatívnych udalostí negatívnym myslením. Vaše telo vysmädlo a žiada viac čistej vody. Únava, ťažkosti so sústredením, podráždenosť, ustavičný hlad môžu byť v skutočnosti formou dehydratácie. Voda pomáha vyplaviť škodlivé energie a toxíny, ktoré by inač citlivé telo absorvovalo. Ak požehnáte vodu pred tým, ako ju budete piť, dodáte jej pozitívnu energiu. Strávte nejaký čas pri mori, oceáne, rieke alebo jazere. Dážď bude v tomto roku pre vás veľmi dôležitý. Vypoťte sa pri telesných aktivitách, saune alebo v parnom kúpeli. Oshun je africká bohyňa riek a vôd. Pomáha ženám oceniť svoju krásu a zmyselnosť a mať z nich pôžitok. Aj muži, aj ženy sa môžu obrátiť na Oshun, aby im pomohla v ich milostnom živote, zvýšila ich príťažlivosť a sebaúctu. 

STRELEC

Pre Strelcov bude rok 2017 veľmi slnečným, optimistickým, radostným rokom. Slnko prináša úspech a dosiahnutie cieľov. Ak ste mali doteraz ťažké obdobie, Slnko značí, že všetky aspekty života sa zlepšia. Slnko tiež ohlasuje dobrý čas na vývoj vašich kreatívnych snáh, podnikania, vzťahov, ktoré si ceníte. Rok tiež vhodný na počatie. Nastal čas pre otvorenosť a priamosť, nutnosť vytiahnuť problém na svetlo a nedusiť ho v sebe. Zdravie bude pevné, môžu sa objaviť choroby ako angína, prechladnutie či chrípka, ale v prípade choroby, tá bude mať ľahký a rýchly priebeh. Podarí sa vám vyjsť von z blúdneho kruhu financií. Splatíte dlhy alebo sa vám vrátia požičané peniaze. Osud je vám naklonený. Vo vzťahoch sa môžu objaviť prudké názory a nezhody, prípade nedorozumenia kvôli problémom so zle rozvrhnutím času alebo veľkého pracovného nasadenia. V tomto roku budete obklopení ľuďmi so silnými názormi. Vaše vzťahy sa počas roku 2017 očistia. Strelci, vaše modlitby ohľadom financií boli vyslyšané. Využite svoju schopnosť zhmotňovania sústredením sa na blahobyt namiesto obáv o peniaze. Nemáte sa o čo báť, nový príval hojnosti teraz čaká na vás a vašich blízkych. Ak práve v tomto roku uskutočníte vytúženú zmenu, dostanete podporu. Predstavujte si blahobyt a opakujte pozitívne afirmácie. Lakšmi je indická bohyňa blahobytu, ktorá nám pomáha prekonať obavy o financie a načrieť do rieky hojnosti prístupnej každému z nás. Obráťte sa na Lakšmi, aby vám pomohla premeniť vaše obavy o peniaze na finančný tok. 

KOZOROŽEC 

V tomto roku by ste sa mohli tešiť z blahobytu, ktorý máte na dosah ruky. V tomto smere ale karty naznačujú možnosť, že vaše svetlo uvidia ostatní. Uvidia, že ste schopní stáť pevne na ako strom so zapustenými koreňmi a korunou otvorenou pre čokoľvek, čo príde. Mesiac v Rakovi znamená citlivosť a silnú intuíciu. Pamätajte milí Kozorožci, že voda musí tiecť – ak príliš dlho stojí, prichádza stagnácia. Malá zmena v živote vám v tomto roku veľmi pomôže, a tak sa poobzerajte po nejakej inšpirácii – nie je ďaleko. Do zdravia prichádzajú problémy s ušami alebo očami, ktoré sa vedia rýchlo vyriešiť, ale v tomto roku si dajte pozor na zneužívanie vašej osoby alebo manipuláciu druhých. Rozmýšľali ste o začatí vášho biznisu? Tento rok je ako stvorený na nové pracovné začiatky, finančné zlepšenie, pracovné povýšenie. Sila myslenia by mala jasne prevládať nad citmi a v procese rozhodovania si treba dávať pozor na nepremyslené skutky. Čulá myseľ a asertívnosť prinesú úspechy. Každý z nás má niekde ukrytý exkaliber. Tak ako Škorpióny, tak aj vy, Kozorožci, v počas tohto roku musíte vyriešiť konflikt, či už vo vás, alebo medzi vami a inými, v práci alebo v rodine. Inak karty hovoria o stabilite v partnerskej rovine. Nájdite spôsob ako sa umelecky alebo inak prejaviť, ako povzbudiť svoje emócie. Rytiny a kresby tváre Zeleného muža, ktorý sa díva cez lístie zdobia aj starového chrámy v západnej Európe aj Indii. Odjakživa je považovaný za tvár prírody a boha plodnosti, ktorý pomáha úrode rásť. Zeleného muža privolajte, keď potrebujete pomôcť so svojou záhradou, alebo posilniť spojenie s duchom prírody. V tomto roku potrebujete osviežujúcu prestávku od stresových situácii. Čas na pauzu na čerstvom vzduchu sa nájde vždy, bez ohľadu na to, ako veľmi ste zaneprázdnení. V tomto roku trávte viac času v prírode, jej liečivé účinky vám vždy pomôžu získať energiu a nadhľad. Vnímajte svoj pobyt v prírode ako investíciu, ktorá vám prinesie obrovské dividendy. Komunikujte so stromami, vílami, zvieratami a ďalšími prírodnými duchmi.

VODNÁR 

Vodnárov nečaká veľmi pokojný rok. Budete riešiť problémy v rodinnej komunikácii, keďže jedna generácia sa bude snažiť ovládnuť druhú – deti a rodičia sa nezhodnú a majú odlišné postoje. Karty naznačujú, že pôjde o konflikt týkajúci sa nehnuteľnosti alebo financií. Tiež tu vidím s postavením, keďže tradičné hodnoty bránia v slobode vyjadrovania. Starší ľudia môžu mať ťažkosti s prijatím toho, že ich deti robia veci inak. Rok je ale vhodný na kúpu domu alebo iného majetku. Ľúbostným vzťahom sa postavia do cesty peniaze, majetkové záležitosti a požiadavky rodiny. Kontrolu preberie ambícia, osobný život hrá druhé husle. Mars v Kozorožcovi zdôrazňuje vysoké ambície a často sa vzťahuje na ľudí, ktorí sú iniciatívni. Výzvou pri tejto kombinácii je vyhnúť sa obsesii a potláčaniu iných životných oblastí, v ktorých by ste tiež mohli uspieť. V zdraví sa treba vyvarovať stresu. Meditujte, liečte seba samých myšlienkami (na tie si dajte pozor, pretože v tomto roku budú silné a ľahko si privoláte zdravotné problémy). Potrebujete viac duševného priestoru a času pre seba ako inokedy, takže najlepšie bude ak si batérie dobijete niekde na samote alebo v horách. Pre financie vidím finančný rast alebo dobrú investíciu, plány zahŕňajúce zväčšenie majetku. So správnou stratégiou a realistickým cieľom uspejete. Venujte pozornosť praktickým detailom a o výnos v budúcnosti máte postarané. V práci karty hovoria o zvýšení platu alebo povýšenie, ale za to budete musieť ťažšie pracovať. Už žiadne prípravy a váhanie - jednoducho to urobte. Rozdeľte dosiahnutie veľkých cieľov na menšie kroky a každý deň uskutočnite jeden z nich. Zbavte sa perfekcionizmu a vedzte, že všetko robíte dobre. Archanjel Michael je mocný veliteľ strážnych anjelov. Pomáha poslom svetla, aby si spomenuli na svoje životné poslanie, a aby ho naplnili. Michael drží svetelný meč, ktorým pretína putá strachu, ktoré nás udržujú v apatii a nútia nás odkladať veci. Dodáva nám silu a odvahu na uskutočnenie životných zmien a opustenie zóny bezpečia. Požiadajte Michaela o ochranu, motiváciu, jasnosť a odvahu. 

RYBY

Pre ryby bude tento rok veľmi rýchlym rokom. Čokoľvek, čo blokovalo pokrok bude odstránené. Nasledujte svoju intuíciu a pohnite veci dopredu. Pozor si dajte na ľahkomyseľnosť. Pamätajte, „Blázni a Rytieri palíc sa ženú tam, kam sa anjeli boja vstúpiť“. V zdraví sa zamerať na oči a štítnu žľazu. Palicová päťka prináša do práce a financií súťaženie a jej posolstvom je radšej si udržať pozíciu, než robiť kompromisy. Trpezlivé prekonávanie prekážok. Počas roka si dajte pozor podpisovanie dokumentov, ubezpečte sa, že rozumiete všetkému a hrajte podľa pravidiel. Saturn v Levovi reprezentuje konflikt – Levova namyslenosť a potreba predvádzať s nie sú v súlade s disciplinovaným Saturnom. Prináša to pocit frustrácie, ako keď sa oheň snaží horieť napriek šľahajúcemu dažďu. Rok bude bohatý na stretnutia, kontakty so starými priateľmi a vzdialenejšími príbuznými. Minulosť sa vráti, aby vám pomohla s prítomnosťou. Celkovo nájdete vo vzťahoch rovnováhu a užijete si obdobie pokoja a harmónie. Vráti sa stará láska a vy budete možno musieť zvážiť, či stojí zato sa k vzťahu vrátiť. Poproste Archanjela Michaela, aby preťal putá alebo strastiplné spojenia medzi vami a inými ľuďmi či majetkom. Vyhýbajte sa nevhodným alebo škodlivým látkam, prostrediu alebo vzťahom. Zbavte sa neporiadku a chaosu, alebo použite feng shui, aby ste očistili energiu u seba doma alebo na pracovisku. Vstrebávate nejakú škodlivú energiu od iných ľudí. Je na čase tento proces zastaviť a požiadať El Moryu a Archanjela Michaela o pomoc s očistou. Môžu tiež očistiť energiu iných ľudí, vášho domova alebo pracoviska. Keď sa očistite, poproste ich, aby vás vytvorením ochranného štítu chránili pred ďalšími vpádmi cudzorodých energií. Môžete tiež nosiť krištáľový prívesok, ktorý vás ochráni pred negatívnymi energiami. El Morya sa narodil v 19.storočí ako Ranbir Singh v kráľovskej rodine v Kašmíre. Podporí vás v akejkoľvek situácii so zákonmi alebo politikou. 

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 

TOPlist
aktualizované: 17.12.2017 23:14:31