Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ROK 2018, ROK ZEMSKÉHO PSA

11. Sila (magická sila, sila slabého). Sila viery, dôvera vlastných schopností a božej pomoci

Nachádzanie skutočnej sily pramení v láske k sebe samému a k Bohu. Odvaha a statočnosť, dôvera vo vlastné schopnosti. Sila je karta presvedčenia, že zvíťazí dobro nad zlom. Lev neustále prekonáva prekážky a vyznačuje sa vnútorným kľudom a dáva veľkorysé dary za pochvalu a uznanie. Dáma na karte krotí leva, čo je iste nebezpečným a veľmi odvážnym skutkom. Keď stúpime s vlastnými obmedzenými možnosťami do chaosu, ktorý nás obklopuje, je to nebezpečné. Ten, kto sa však nestretoll s týmto nebezpečenstvom, sa nikdy nestane odvážnym človekom. Žena nie je premožiteľkou, ale krotiteľkou. Nezdoláva ale víťazí. Karta nás nabáda, aby sme získali sebadôveru a použili vlastnú vnútornú silu viery. Mať odvahu počúvať a akceptovať naše temné stránky, náš vlastný emočný zmätok bez strachu, že nás zožerie. Je to boj medzi vierou Dávida a silou Goliáša, ako vyjadrenie pravej viery (sily modlitby), čo dokáže zázraky. Lev má kráľovstvo nad sluchom, čo znamená, že zdrojom tejto viery nie je nič iné ako slovo, čo bolo počuté. Táto viera však nie je pasívna, ale prejavuje sa v skutkoch. Karta prestavuje osobné pochopenie optimizmu a sily Ducha.

V tomto roku budeme potrebovať odvahu, odhodlanie a trpezlivosť. Konať s gráciou a citlivosťou, nie s hrubou silou. So silou môžete objaviť svoj vyšší cieľ. Sebeckosť, chamtivosť a nevedomosť, ktoré sú hlavným zdrojom nerovností na Zemi, iba sociálny a kultúrny impulz na individuálnej a kolektívnej úrovni, môže dať novú nádej miliónom ľudí na svete, ktorí stále trpia zanedbaním, ľahostajnosťou a odmietnutím zo svojej komunity. Rok 2018 je vhodný na zmeny životného štýlu (čas prestať fajčiť alebo zmeniť bydlisko) a na začatie nových podnikateľských aktivít. Očakáva sa však, že mnohí z nás budú mať krátke či dlhšie obdobia osamelosti alebo prechodnej melanchólie, ktorá by však medzi nami mala živiť najcitlivejšie a najtvorivejšie mysle. Pre ostatných môžu tieto momenty viesť k preletu pri realizácii svojich životných plánov, ktoré sa potom oneskoria až do nasledujúceho roka. Voda začne byť celosvetovo nedostatočná. Dôležité bude tento nedostatok vyplniť farbami vášho oblečenia či interiéru a nehovoriac o dôležitosti pitnej vody. Šťastné farby do nosenia sú zelená, čierna a modré a ich odtiene.

Spokojnosť a radosť bude spôsobená úspešným výsledkom projektov realizovaných v predchádzajúcom roku. Tento rok Sily umožní ľuďom lepšie a efektívnejšie usporiadať svoj osobný a profesionálny život. Peniaze prídu tam, kde sa ľudia rozhodnú vybrať čestnosť a spravodlivosť vo svojich obchodoch, rozhodnutiach či súdoch. Sektory recyklácie a obnoviteľnej energie, budú odmeňované vyššími príjmami.

V roku 2018 úspech v láske a v práci závisí predovšetkým na kvalite komunikácie medzi ľuďmi a na nezištnosti a veľkorysosti. V tomto roku bude dôležitá rodina, dlhodobo nezadaní si v tomto roku nájdu tú pravú lásku. Sila charakteru, vzdelanie, morálka, spoločenský život, zdravie a starostlivosť o našich starších sú základnými otázkami, ktoré by sa mali počas tohto roka revidovať a zlepšiť. Vznik nových autorov a filozofov, rovnako ako opätovné vydanie zabudnutých textov veľkými klasickými spisovateľmi a básnikmi, by sa mali prebudiť a podnietiť k tomuto kolektívnemu povedomiu. 

Môžeme tiež očakávať, že sa staneme svedkami vzniku nových ambicióznych priemyselných projektov, ktoré úplne pretvoria spôsoby výroby a využívania energetických zdrojov, najmä v oblasti solárnej energie, ktorá dostatočne dozrela, aby sa stala jedným z hlavných lacných zdrojov elektrickej energie dopravy a domova. Všetky iniciatívy, ktoré ukážu svoj príspevok k znižovaniu znečistenia a zlepšovaniu kvality života, sú podporované a financované väčšinou štátov, významných priemyselných a finančných inštitúcií na celom svete.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10